اطلاعات کاربران و مشتریان ارجمند فروشگاه بیتی بن به عنوان اطلاعات محرمانه در وبسایت https://www.bitibon.com/ کاملاً محفوظ می باشد.

هر فروشگاه اینترنتی قوانین و مقرراتی را برای ارائه هرچه بهتر خدمات و محصولات خود تنظیم می کند.   فروشگاه اینترنتی بیتی بن نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه قوانین مندرج در وبسایت با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده منطبق است. بنابراین از شما سروران گرامی خواهشمندیم پیش از ثبت سفارش خود حتما به این صفحه مراجعه کرده و قوانین را مطالعه فرمایید . لازم به ذکر است که این قوانین بروزرسانی و به کاربران اعلام خواهد شد ، بنابراین پیشنهاد می‌شود هر چند وقت یکبار به این صفحه مراجعه فرمایید.

مشتری یا کاربر به چه کسی گفته می شود؟

مشتری یا کاربر به شخصی حقیقی/حقوقی گفته می شود که درسایت ثبت نام کرده و با اطلاعات صحیح خود نسبت به ثبت سفارش اقدام کند .

قوانین عمومی فروشگاه اینترنتی بیتی بن:

 • ثبت سفارش در سایت به منزله رزرو محصول می باشد و فروشگاه بیتی بن هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد . سفارش هایی که تا ۲۴ ساعت پس از ثبت ، پرداخت نگردند به عنوان لغوشده از طرف کاربر تلقی می‌شوند .
 • سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزروتلقی شده و پس از تایید کارشناسان فروش ارسال خواهد شد.
 • وجود یا عدم وجود کالا در انبار فروشگاه کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی انبار پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده و سهوا اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد . بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند مبلغ پرداختی مشتری را ظرف حداکثر ۲۴ ساعت کاری به حساب وی عودت دهد.
 • تمامی سفارشات داخل سایت ظرف مدت نهایت ۲۴ ساعت ( بجز ایام تعطیل ) پردازش خواهند شد و نتیجه به اطلاع مشتری می رسد .
 • ارسال با پیک موتوری فقط ویژه شهر تهران و حومه بوده و هنگام تحویل کالا ارائه کارت شناسایی معتبر به نام صاحب فاکتور الزامی است .
 • در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری ، شخص تحویل گیرنده باید کارت شناسایی معتبر ارائه داده و سپس محصول خودرا تحویل بگیرد .
 • برخی از محصولات دارای یک هفته تعویض است ، شرایط تعویض کالا به تفصیل در ادامه همین مطلب قید شده است .
 • پرداخت بیعانه ؛ در شرایط خاص کارشناسان فروش موظف هستند برای اطمینان از نهایی بودن خرید کاربر ، از وی تقاضای بیعانه نمایند .

قوانین تعویض محصولات فروشگاه اینترنتی بیتی بن ( ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا):

شما مشتریان گرامی پس از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا ۷ روز از این امکان استفاده کنید ؛ به این صورت که درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای  می‌توانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش بیتی بن هماهنگی و ارسال نمایید و محصول جایگزین را دریافت نمایید . خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید :

 • تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی مشتری و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی بیتی بن است.
 • کاربر موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است.
 • کاربر موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود ، صبور باشد.
 • در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به تامین کنندگان بیتی بن ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها محصولی به فروشگاه بیتی بن ارسال گردد تا بتوان برای کاربر ارسال کرد.
 • فروشگاه اینترنتی بیتی بن به هیچ عنوان مسئول اطلاعات شخصی مشتری که در کالای ارسالی از سوی وی ذخیره شده نیست و هرگونه عواقب آن به عهده خود مشتری است.
 • هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی بیتی بن توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه پرداختی از سوی کاربر به وی عودت می گردد.

نکته : اطلاعات و تصاویر محصولات مندرج در سایت از روی منابع اصلی و مرجع می باشد و هرگونه مغایرت در آن از عهده فروشگاه اینترنتی بیتی بن خارج است .