-
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹

ریپل اکنون به عنوان یک تجارت در ایالت وایومینگ به ثبت رسیده است

ریپل اکنون به عنوان یک تجارت در ایالت وایومینگ به ثبت رسیده است

کیتلین لانگ گفت: « تعداد بیشتری از شرکت های ارزهای دیجیتال متوجه می شوند که ایالت وایومینگ محل سکونت بهتری نسبت به ایالت دلاور است. »

شرکت پرداختی Ripple Labs مبتنی بر بلاکچین اکنون یک کسب و کار در ایالت وایومینگ ثبت کرده است.

بنا به گفته ی مقام ارشد ایالت وایومینگ، شرکت Ripple Markets WY LLC، پس از تشکیل پرونده ی اولیه در فوریه ی ۲۰۲۰ کسب و کار محلی خود را در این ایالت آغاز کرده است است. این شرکت با مسئولیت محدود در ایالت وایومینگ، نماینده ی شرکت Ripple در Cheyenne مستقر خواهد شد.

کیتلین لانگ در توییتر خود نوشت:

« تعداد بیشتری از شرکت های ارزهای دیجیتال بیشتری متوجه شده اند که ایالت وایومینگ محل سکونت بهتری نسبت به ایالت دلاور است. »

لانگ، مدیر عامل بانک دیجیتال Avanti Bank & Trust است و با کمیته ی قانونگذاری ایالتی در بلاکچین، فناوری مالی و نوآوری دیجیتال در ارتباط است. وی گفت:

« شرکت های ارزهای دیجیتال مانند ریپل به دلیل نداشتن قانون مالیات شرکتی و معافیت ارزهای دیجیتال از مالیات بر دارایی و فروش در ایالت وایومینگ، بهتر است به این ایالت نقل مکان کنند. »

علاوه بر این، حضور سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی نیز از دیگر عوامل است. نماینده وایومینگ یکی از اولین کسانی است که گفت ارزهای دیجیتال بخش اساسی از دستور کار قانونگذاری وی خواهند بود. در واکنش به اخبار ریپل، مدیر سیاست ایالتی لومیس گفت:

« بسیاری از مردم « حداکثر برخورد با وایومینگ » را داشتند. »

دفتر اصلی شرکت ریپل هنوز در سانفرانسیسکو قرار دارد و به نظر نمی رسد که شرکت ریپل دفتر مرکزی خود را به ایالت ارزدیجتال دوست منتقل کند. با این حال، کریس لارسن و براد گارلینگ هاوس، رئیس شرکت ریپل گفته اند که آن ها از عدم قانون گذاری در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاکچین در آمریکا ناراضی هستند.

ایالت وایومینگ در حال تبدیل شدن به یکی از جذاب ترین ایالات آمریکا برای شرکت های ارزدیجیتال و بلاکچین است. سال گذشته، هیئت بانکی ایالت وایومینگ یک منشور برای صرافی ارزهای دیجیتال Kraken اعطا کرد تا به عنوان یک بانک ارزدیجیتال فعالیت کند و به صرافی Avanti نیز مجوز دریافت و نگهداری ارزهای دیجیتال را به روشی مشابه داد. در پی خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا در اوایل ماه جاری، سناتور لومیس از ایلان ماسک، مدیر عامل این شرکت دعوت کرد که به فکر انتقال به این ایالت باشد.

 

منبع: Cointelegraph

مترجم: مجد


به اشتراک بگذارید:
نظرات:

آخرین مطالب