-
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹

شرکت IBC دبی ۴.۵ میلیارد دلار برای حمایت از استراتژی بلاکچین میامی، هزینه می کند

شرکت IBC دبی ۴.۵ میلیارد دلار برای حمایت از استراتژی بلاکچین میامی، هزینه می کند

شهر میامی که درصدد استفاده از بیت کوین در اکوسیستم مالی خود می باشد، قرار است سرمایه گذاران بیشتری را برای تحقق این امر جذب کند. در جدیدترین تحولات، شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی IBC Group در دبی برای توسعه ی استراتژی بلاکچین میامی۲، ۱۰۰هزار بیت کوین به ارزش ۴.۸ میلیارد دلار اختصاص داده است.

گزارش Trade Arabia حاکی از آن است که خرم شروف، رئیس شرکت IBC دبی، مسؤل انجام این تراکنش هاست. اخیرا سرعت توسعه استراتژی بلاکچین میامی ۲ افزایش یافته است. احتمال دارد تا پایان سال ۲۰۲۱، در بستر بلاکچین روزانه حدود ۲۰۰ میلیارد دلار تراکنش انجام شود.

این اقدام شرکت IBC بزرگترین سرمایه گذاری در بیت کوین تا کنون است که باعث افزایش قابل توجه پذیرش ارزهای دیجیتال می شود. این تخصیص ۱۰۰ هزار دلاری بیت کوین به پروژه ی میامی برای استفاده از بیت کوین در تراکنش های روزانه کمک می کند. شروف گفت:

« این سرمایه‌گذاری عظیم در بیت کوین، نشان دهنده ی تعهد ما در قبال پذیرش تکنولوژی بلاکچین در توسعه شهری است. ما این اقدام را برای توسعه ی گسترده این تکنولوژی لازم می‌دانیم. »

فرانسیس سوارز، شهردار میامی حمایت اساسی خود را از سرمایه گذاری های بیت کوین و خدمات مرتبط با آن ابراز کرده است. سوارز در اعلامیه ی اخیر خود گفت که ممکن است به زودی در میامی قانونی تصویب شود که در آن بتوان بخشی از خزانه ی شهر در بیت کوین سرمایه گذاری شود و همچنین حقوق کارمندان با بیت کوین پرداخت شود. شهردار سوارز گفت:

« ما سعی می‌کنیم سیستم شهر میامی را به تکنولوژی روز مجهز کنیم. این بخشی از برنامه ‌ی بزرگتری است که قصد داریم میامی را به عنوان یکی از پیشرفته ‌ترین شهرهای سطح کشور مطرح کنیم. »

ورود بیت کوین(BTC)  به املاک و مستغلات

خرم شروف، رئیس شرکت IBC در حمایت از نوآوری های مبتنی بر بلاکچین و ارزهای دیجیتال نقش بسیار مهمی داشته است. آقای شروف همچنین در تلاش است تا از فناوری بلاکچین در املاک و مستغلات استفاده کند تا شفافیت و کارایی بیشتری را در این بخش ایجاد کند.

اخیرا شرکت IBC با شرکت توسعه دهنده ی املاک و مستغلات Burkhan World مستقر در ایالات متحده، همکاری کرده است. بورخان بیش از یک میلیارد دلار پروژه املاک و مستغلات در میامی را اداره می کند. شهال خان، مدیر عامل و مؤسس Burkhan گفت:

« استفاده از بیت کوین برای سرمایه‌گذاری در حوزه املاک، کاربرد این دارایی را برای هولدرهای آن بیشتر می کند. ترکیب یک دارایی با ثبات و بلند مدت مانند املاک با سرمایه‌گذاری‌های پرریسک‌تر برای هولدرهای بیت کوین پوشش مناسبی است. این ترکیب، برای طرفین قرارداد، هولدرهای ارز دیجیتال و همچنین مالکین و سازنده‌های املاک سودآور است. »

آقای شروف علاوه بر این که از علاقه مندان به بیت کوین است، از طرفداران توسعه ی طرح اتریوم۲ نیز می باشد. گفته می شود وی نقش مهمی در کمک به توسعه ی اتریوم ۲ برای رسیدن به اهداف مورد نیاز در مهلت مقرر داشت.

 

منبع: Coingape

مترجم: حسینی


به اشتراک بگذارید:
نظرات:

آخرین مطالب