-
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹

صعودی یا نزولی؟ PayPal طی ۲۴ ساعت ۲۴۲ میلیون دلار معاملات ارزهای دیجیتال

صعودی یا نزولی؟ PayPal طی ۲۴ ساعت ۲۴۲ میلیون دلار معاملات ارزهای دیجیتال

حجم معاملات روزانه ی غول پرداخت PayPal بیش از ۲۴۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

ارائه دهنده ی پرداخت جهانی PayPal با حجم ۲۴۲ میلیون دلار دارایی دیجیتال که در ۱۱ ژانویه معامله شده است، به ۲ برابر رکورد قبلی خود رسیده است.

بنا بر داده های بازار ارزهای دیجیتال Nomics، معاملات دیروز PayPal رکورد قبلی خود را که ۱۲۹ میلیون دلار در ۶ ژانویه ثبت شده بود، شکست. از ۱ ژانویه ، حجم روزانه ۹۵۰٪ از ۲۲.۸ میلیون دلار افزایش یافته است.

با افزایش حجم سرمایه ی PayPal در بازار بیت کوین منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد، به نظر می رسد شرکت پرداخت در ایالات متحده محبوبیت خود را در بین معامله گران خرده فروشی جمع آوری کرده است. الكس ساندرز ازNuggets News  اظهار داشت كه افزایش حجم معاملات در PayPal نشانه ی احتمالی افزایش ارزهای دیجیتال بین معامله گران خرده فروشی است و در توئیت خود نوشت:

« خرده فروشی وارد بازار شد. »

علی رغم اینکه بسیاری از افراد از ورود PayPal به حوزه ی ارزهای دیجیتال برای فراهم کردن بستری برای کاربران جدید به سمت دارایی های دیجیتال تحسین می کنند، عده ای PayPal را به دلیل این که امکان انتقال رمز ارزها از این سیستم پرداخت وجود ندارد، انتقاد کرده‌اند. توماس زوبل کاربر توییتر احتمال زیاد شدن حجم معاملات ناشی از سرمایه گذاران خرد، در توییت خود نوشته است:

« آیا راهی وجود دارد که ببینید آیا این حجم خرید یا فروش خرده فروشی بوده است؟ در این ریزش شدید قیمت بیت کوین، ممکن است فقط فروشندگان خرده فروشی تسلیم شوند و باعث افزایش فشار خرید شوند. »

بحث در مورد صعودی بودن یا نزولی بودن PayPal اندکی پس از آن اتفاق افتاد که آنتونی ترنچف، مدیر عامل Nexo، پیش بینی کرد ریزش اخیر قیمت بیت کوین از سطح بیش از ۴۰هزار دلار توسط سرمایه گذاران خرده فروشی که برای دستیابی به سود خود تلاش می کردند، انجام شد.

خدمات رمزنگاری PayPal از طریق صرافی ItBit Paxos قابل دسترسی است. PayPal ItBit معاملات ارزهای دیجیتال خود را با ارائه ی خدمات معاملات دارایی های دیجیتال در اکتبر ۲۰۲۰ راه اندازی کرد.

انتظار می رود PayPal در ماه های آینده خدمات ارزهای دیجیتال خود را به ۲۶ میلیون کاربر افزایش دهد، که احتمالاً تقاضای بیشتری برای خدمات ارزهای دیجیتال این شرکت ایجاد می کند.

منبع: cointelegraph

ترجمه: حسینی


به اشتراک بگذارید:
نظرات:

آخرین مطالب