-
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

کاربران پیام رسان سیگنال در انگلستان اکنون می توانند، از MobileCoin به صورت آزمایشی استفاده کنند

کاربران پیام رسان سیگنال در انگلستان اکنون می توانند، از MobileCoin به صورت آزمایشی استفاده کنند

سرویس پیام رسان سیگنال به برخی از کاربران خود اجازه می دهد تا ویژگی پرداخت جدیدی را که شامل پشتیبانی از ارزهای دیجیتال است، آزمایش کنند.

پیام رسان سیگنال در یک پست وبلاگی که در روز ۳شنبه منتشر شد، اعلام کرد:

« ما می خواهیم پرداخت در سیگنال سریع و خصوصی باشد و در دستگاه های تلفن همراه به خوبی كار كند. اولین پروتكل پرداختی كه پشتیبانی آن را اضافه كرده ایم، یك شبكه پرداخت محرمانه است كه MobileCoin نامیده می شود و واحد پول خود ، MOB را دارد. »

این شرکت در پست منتشر شده، این عملکرد را به عنوان « یک ویژگی بتا در ساختار بتا » توصیف کرده است. هنوز هم این یک پیشرفت قابل توجه برای این شرکت نرم افزار محبوب است.

این ادغام جدید چند هفته پس از جمع آوری بیش از ۱۱ میلیون دلار بودجه MobileCoin در مرحله ی اول با پشتیبانی شرکت های Future Ventures و General Catalyst صورت گرفت. Moxie Marlinspike، سازنده ی سیگنال، مشاور این پروژه است.

کاربران سیگنال می توانند با استفاده از ویژگی جدید « پرداخت سیگنال » (Signal Payments)، وجوه را ارسال و دریافت کنند، موجودی خود را پیگیری کرده و تاریخچه معاملات خود را بررسی کنند. سیگنال به هیچ یک از اطلاعات معامله دسترسی نخواهد داشت و کاربران می توانند هر زمانی بخواهند به برنامه یا سرویس جدیدی، وجوه خود را منتقل کنند.

در حال حاضر، فقط کاربران در انگلستان به این ویژگی دسترسی دارند، اما تیم سیگنال می گوید که با دریافت بازخورد بیشتر، قصد دارند نسخه بتا را گسترش دهند.

توکن MOB در حال حاضر در حدود ۶۶ دلار در صرافی ارزهای دیجیتال FTX معامله می شود و طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵٪ رشد کرده است.

 

منبع: Theblockcrypto

مترجم: حاتمی


به اشتراک بگذارید:
نظرات:

آخرین مطالب