-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

شرکت MicroStrategy اولین شرکت بورسی که بخشی از تخصیص سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص داد

شرکت MicroStrategy اولین شرکت بورسی که بخشی از تخصیص سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص داد

خبری که چند ساعت پیش در خبری گزاری های معتبر منتشر شد و احتمال آن می رود که تاثیر مثبتی در روند سعودی بیت کوین داشته باشد: MicroStrategy ، که در لیست Nastaq به عنوان شرکت هوشمند سازی کسب و کارها شناخته می شود ، به اولین شرکت سهامی تبدیل شده است که بیت کوین را به عنوان بخشی از استراتژی تخصیص سرمایه خود پذیرفته است.

خبری که چند ساعت پیش در خبری گزاری های معتبر منتشر شد و احتمال آن می رود که تاثیر مثبتی در روند سعودی بیت کوین داشته باشد: MicroStrategy ، که در لیست Nastaq به عنوان شرکت هوشمند سازی کسب و کار شناخته می شود ، به اولین شرکت سهامی تبدیل شده است که بیت کوین را به عنوان بخشی از استراتژی تخصیص سرمایه خود پذیرفته است.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که 21454 بیت کوین خریداری کرده است (در حال حاضر بیش از 250 میلیون دلار ارزش دارد). مایکرو استراتژی برای اولین بار از برنامه خود برای خرید بیت کوین به عنوان راهی برای جلوگیری از تورم در 28 ژوئیه پرده برداشت.

مایکل جی سیلور ، مدیر عامل MicroStrategy گفت:

"سرمایه گذاری ما در بیت کوین بخشی از استراتژی جدید تخصیص سرمایه ما است که به دنبال به حداکثر رساندن ارزش سهام این شرکت در بلند مدت برای سهامداران ما می باشد، این سرمایه گذاری بیانگر اعتقاد ما مبنی بر این می باشد که بیت کوین ، به عنوان گسترده ترین ارز دیجیتال پذیرفته شده در جهان تلفی می شود، یک منبع قابل اعتماد و دارایی جذاب برای سرمایه گذاری با باز گشت مناسب سرمایه گذاری بلند مدت و بسیار مناسب تر از نگهداری پول نقد است "

هنوز مشخص نیست MicroStrategy بیت کوین ها را از طریق صرافی کریپتو یا میز معاملاتی بدون نسخه (OTC) خریداری کرده است و این بیت کوین ها در کجا نگهداری می شوند. بیت کوین ها به کمپانی رسیده است و درصورت دریافت جزئیات بیشتر در این خصوص گزارش تکمیلی را به روز خواهیم کرد. سهام این شرکت در ساعات گذشته رشد معاملاتی 5 درصدی را تجربه کرده است.

لطفا نظرات خودتون را زیر همین خبر کامنت کنید و اگر به نظرتون جالب بود با دوستانتون به اشتراک قرار دهید.

منبع :

Yahoo Finance

 


به اشتراک بگذارید:
نظرات:

آخرین مطالب