z آخرین مطالب | بیتی‌بن
-

خبرها


همکاری بیت کوین و آمازون آغاز خواهد شد؟ تاثیر این همکاری چه خواهد بود؟

تا به امروز آمازون از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت اجتناب کرده است. با ورود پی پال به حوزه ارز دیجیتال، آیا آمازون می‌تواند جای آن را بگیرد؟ پذیرش بیت کوین از سوی آمازون چه فوایدی برای این شرکت خواهد داشت؟  همچنین این اتفاق چه تاثیری در روند رو به رشد بیت کوین آغاز خواهد کرد؟

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
قیمت بیت کوین بین ۱۸۲۰۰ دلار تا ۱۹۵۰۰ دلار در حال نوسان است

به نظر می رسد که قیمت بیت کوین پس از صعود چشمگیر خود به بالاترین سطح در تاریخ ۱ دسامبر، وارد یک مرحله تثبیت قیمت کوتاه مدت شده است و قیمت آن بین ۱۸۲۰۰ تا ۱۹۵۰۰ دلار در حال نوسان است.

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پروژه دلار دیجیتال ویزا، با بلاکچین اتریوم کلید خورد

یکی از بزرگترین ارایه دهندگان کارت اعتباری بین المللی اعلام کرد که شبکه پرداخت جهانی خود را در بستر بلاک چین اتریوم برای ارایه دلار دیجیتال توسعه داده است. ویزا این ارزش این ارز دیجیتال را در حال حاضر 9.2 میلیارد دلار اعلام کرد.

پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

‌آموزش‌ها


خصوصیات بلاک چین ( Blockchain )

چند نمونه از خصوصیات بلاک چین ( Blockchain ) از قرار زیر است:

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
تشریح تراکنش در یک ارز دیجیتال

کریپتو کارنسی ها یا ارزهای رمزنگاری شده همانطور که ازنامشان پیداست، با کریپتوگرافی (رمزنگاری) محافظت می شوند. رمزنگاری، هنر پنهان کردن راز و رمزها با استفاده از ریاضیات است.

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
تتر - Tether

احتمالا در معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی‌هایی مانند Bittrex و Binance با نماد USDT برخورده کرده‌اید.یا در صرافی‌های آنلاین ایرانی نام دلار تتر (Tether) را مشاهده کرده‌اید. اما Tether چیست؟

چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

مقاله‌ها


مزایای ارزهای رمزنگاری شده

چند نمونه از مزایای ارزهای رمزنگاری شده

پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
بیت کوین به ۳ دلیل اصلی در نزدیکی ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد!

سرانجام بیت کوین توانست به بالاترین قیمت خود دست یابد، اما نتوانست مقاومت کند و در نزدیکی ۲۰۰۰۰ دلار شدیدا ریزش کرد. تحلیلگران بلاک چین می‌گویند که فروش نهنگ ‌ها و ماینرها و مقاومت بسیار قوی در ۲۰۰۰۰ هزار دلار از دلایل اصلی این کاهش بودند.

پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
مناسب ترین ارزهای دیجیتال برای استخراج

با گذشت زمان و توسعه ارزهای دیجیتال این حوزه در میان مخاطبان خود از محبوبیت فراوانی برخوردار شده است. در برخی موارد با توجه به پادشاهی بیت کوین و محبوبیت بالای آن در کنار سهم بازار 60 درصدی نگاه به ارز های دیجیتال دیگر ضعیف بوده است این امر درحالی اتفاق افتاده که چندین ارز دیجیتال دیگر وجود دارند که رشد بیشتری نسبت به بیت کوین در یک سال اخیر از خود به نمایش گذاشته اند. شما نیز به عنوان یک ماینر بایستی به این نکته توجه داشته باشید که صرفا بیت کوین هدف ماینینگ شما نباشد و استفاده از ارزهای دیجیتال سود آور دیگر را نیز در سبد استخراجی خود قرار دهید.

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ویدیوها


کیف پول ارزهای دیجیتال در یک نگاه (ویدیویی)
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
انقلاب بلاک چین، خالق اتریوم کیست؟
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
اثبات کار چیست؟(POW)
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
ماینینگ ارز های دیجیتالی (بیت کوین)
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
بلاک چین (BlockChain) چیست؟
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹